لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ

لیفت واژن چیست؟ آسیب دیدگی ناحیه واژن مسئله‌ ای است که با افزایش سن برای بانوان اتفاق می‌ افتد اما امروزه راه‌ های مختلفی وجود دارد که بدون نیاز به جراحی بانوان می‌ توانند اصلاحاتی را در ناحیه واژن انجام داده و ضمن زیباتر کردن آن از بیشتر شدن آسیب‌ ها جلوگیری نمایند. یکی از […]

لیفت واژن چیست؟

آسیب دیدگی ناحیه واژن مسئله‌ ای است که با افزایش سن برای بانوان اتفاق می‌ افتد اما امروزه راه‌ های مختلفی وجود دارد که بدون نیاز به جراحی بانوان می‌ توانند اصلاحاتی را در ناحیه واژن انجام داده و ضمن زیباتر کردن آن از بیشتر شدن آسیب‌ ها جلوگیری نمایند.

یکی از روش‌ های موثر و کم خطر برای زیباتر کردن ناحیه تناسلی لیفت واژن با نخ است.

با افزایش سن شل شدن واژن، بی‌ اختیاری ادراری و تغییر فرم آن کاملاً طبیعی است اما بانوان می‌ توانند تحت نظر متخصصان برتر برای رفع آسیب‌ های پیش آمده ناشی از زایمان و افزایش سن فعالیت‌ های ترمیمی واژن از جمله لیفت با نخ را انجام داده و تاثیرات مثبت و شگفت انگیز آن را خیلی زود شاهد خواهند بود.

بسیاری از متخصصان معتقدند که لیفت واژن با نخ یک روش مدرن و موثر برای جوانسازی واژن است.

ضمن انجام این فرایند پزشک می‌ تواند گشادی واژن را برطرف کرده و وضعیت ناحیه تناسلی به حالت قبل باز می‌ گردد.

به یاد داشته باشید که آسیب دیدگی واژن برای همه بانوان اتفاق می‌ افتد این مسئله ممکن است ناشی از زایمان‌ های طبیعی مکرر، روابط جنسی زیاد، نوسانات هورمونی و حتی عوامل ژنتیکی و محیطی باشد.

با این حال اغلب بانوان کاندیدای مناسبی برای لیفت واژن با نخ هستند و البته این روند نه تنها فرایند زیبایی به شمار می‌ آید بلکه برای بسیاری از بانوان یک روش درمانی بوده که آنها را از آسیب‌ ها و مشکلات مختلف رها می‌ سازد.

نکته مهم این است که لیفت واژن با نخ باید تحت نظر متخصصانی انجام شود که در این زمینه مهارت و تجربه کافی دارند، در غیر این صورت ممکن است علاوه بر به وجود آمدن مشکلات مختلف نتیجه‌ ای که انتظار دارید از این فرایند حاصل نگردد.

مطالعه بیشتر  روش های تعیین جنسیت

همه بانوانی که وارد دوره یائسگی میشوند از آنجایی که میزان هورمون‌ ها به ویژه استروژن محدود میشود آسیب دیدگی واژن را به وضوح تجربه می‌ کنند این افراد کاندیدای مناسبی برای لیفت واژن با نخ هستند.

اما بانوانی که با مشکلات کف لگن مواجه هستند یا فعالیت‌ های ورزشی سنگین انجام می‌ دهند می‌ توانند برای رفع افتادگی و شل شدن واژن لیفت با نخ را انجام دهند، همچنین بانوان بعد از انجام زایمان‌ های طبیعی و در صورت شل شدن واژن می‌ توانند به راحتی لیفت با نخ را انجام داده و تاثیرات مثبت و ماندگار آن را خواهند دید.

مزایای لیفت واژن با نخ

مزایای لیفت واژن با نخ
مزایای لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ به منظور رفع آسیب دیدگی‌ هایی همچون افتادگی، شل شدن و گشادی واژن انجام میشود اما مهمترین مزیت تنگ کردن واژن با نخ درمان و بهبود عفونت‌ های قارچی است.

اگر وضعیت واژن به حالت طبیعی بازگردد شرایط برای جذب آلودگی فراهم نبوده و افراد به طور مکرر عفونت‌ های قارچی و باکتریایی را تجربه نمی‌ کنند، ضمن انجام لیفت واژن با نخ قطعاً روابط جنسی افراد کیفیت بالاتری پیدا می‌ کند زیرا عملکرد بهتر واژن را داشته و ناحیه پرینه نیز ترمیم میشود و این مسئله بر تنگ‌ تر شدن واژن موثر است.

از دیگر مزایای لیفت واژن با نخ باید به کم خطر بودن و آسان بودن این روش اشاره کرد، لیفت با نخ یک فرایند غیر تهاجمی به شمار آمده که نیاز به دریافت بیهوشی عمومی ندارد و به نوعی یک فرایند سرپایی و فوری محسوب میشود.

لیفت واژن برای تمامی افرادی که با بیماری‌ های خاص از جمله دیابت یا آسیب‌ های دریچه قلب مواجه هستند روش‌ های مناسبی است زیرا هیچ گونه زخم و برشی در سطح بدن ایجاد نشده و بدون نیاز به داروی بیهوشی انجام می‌ پذیرد.

مطالعه بیشتر  آی یو دی

مهم است بدانید که با انجام لیفت واژن با نخ نیازی به بستری شدن در مراکز درمانی نداشته و این فرایند با بی‌ حسی موضعی انجام می‌ پذیرد ضمن آنکه این روش ماندگاری زیادی داشته و نیازی به تمدید مجدد در مدت کوتاه ندارد.

زمانی که لیفت واژن با نخ را انجام می‌ دهید متوجه خواهید شد که این فرایند بدون درد و خونریزی انجام می‌ پذیرد و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه و نهایتاً چند ساعت است، کل فرایند لیفت واژن با نخ نهایتاً در یک جلسه نیم ساعته انجام میشود و بازیابی سریع بعد از آن را شاهد خواهید بود.

از دیگر مزایای لیفت واژن با نخ باید به درمان بی‌ اختیاری ادراری اشاره کرد، از طرفی با این فرایند تخصصی افراد از خارش، سوزش و عفونت‌ های قارچی رها شده و به مرور زمان میل جنسی فرد باز می‌ گردد، همین مسئله باعث میشود تا افراد رضایت کامل از روابط خود داشته و قطعاً بر روحیه و زندگی فرد تاثیر مثبتی خواهد داشت.

به یاد داشته باشید که لیفت واژن تنها یک عمل زیبایی و ترمیمی محسوب نمیشود بلکه یک شیوه درمانی برای تمامی کسانی دست که به واسطه آسیب دیدگی واژن بیماری‌ های مختلف را تجربه می‌ کنند.

محدودیت انجام لیفت واژن با نخ

محدودیت انجام لیفت واژن با نخ
محدودیت انجام لیفت واژن با نخ

زمانی که صحبت از لیفت واژن با نخ میشود با وجود مزایای بسیار زیادی که دارد بسیاری از بانوان تمایل به انجام این روش دارند اما مهم است که ابتدا با متخصصان در این باره مشورت کنید.

همه بانوان کاندیدای مناسبی برای لیفت واژن با نخ نیستند اگر افراد سابقه بیهوشی مکرر داشته باشند نمی‌ توانند برای لیفت واژن با نخ اقدام کنند، هرگونه التهابات شدیدی که در ناحیه واژن یا پرینه اتفاق می‌ افتد مانعی جدی برای لیفت واژن با نخ است این افراد باید درمان کامل عفونت‌ ها و التهابات را انجام داده سپس در شرایط کاملاً ایده‌ آل برای لیفت واژن با نخ اقدام کنند.

مطالعه بیشتر  فواید تزریق چربی و ژل به واژن

اما متخصصان معتقدند که اگر افراد در طی دوره‌ های قاعدگی خونریزی‌ های شدیدی را تجربه می‌ کنند و یا با بیماری‌ های خاص در اندام تناسلی مواجه هستند نباید لیفت واژن با نخ را انجام دهند، چنین فرایندی برای بانوان باردار نیز انجام نمیشود و بهتر است که لیفت واژن با نخ را به دوره دیگر و بعد از زایمان موکول کنند.

و اما مشکلات انعقادی خون مسئله دیگری است که مانع از انجام لیفت واژن میشود هر چند که برای این روش عموماً برشی در سطح بدن اعمال نمیشود اما متخصصان برای حفظ سلامت افراد این روش را انجام نخواهند داد.

همچنین اگر بانوان سابقه حساسیت به داروهای بی‌ حسی موضعی داشته باشند نمی‌ توانند لیفت واژن با نخ را انجام دهند معمولا برای این فرایند از بی‌ حسی به نام لیدوکائین و زایلوکائین استفاده میشود و در صورت حساسیت به این موارد انجام لیفت واژن ممکن نیست.

اگر ضمن معاینات اولیه جهت لیفت واژن با نخ پزشک متوجه شود که افراد به بیماری‌ های ترومبو آمبولی مواجه هستند ابتدا موظفند که روند درمان این بیماری‌ ها را به طور کامل طی کرده و پس از آن برای لیفت واژن با نخ اقدام نمایند، چنین روشی برای تمامی بانوان مبتلا به سرطان دستگاه تناسلی ممنوع اعلام میشود و بهتر است که در زمان مناسب و با شرایط جسمانی ایده‌ آل برای لیفت واژن با نخ اقدام کنید.

نکته دیگر این است که بانوان نمی‌ توانند بلافاصله بعد از زایمان لیفت واژن داشته باشند و نهایتاً باید ۶ تا ۸ هفته از زایمان فرد بگذرد، همچنین بهتر است که این روش ترمیمی در دوران پریود انجام نشود و هفته‌ های بعد از قاعدگی بهترین زمان برای لیفت واژن با نخ می‌ باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

تماس با ما
ارتباط از طریق واتساپ
اینستاگرام دکتر