فواید تزریق چربی و ژل به واژن

فواید تزریق چربی و ژل به واژن

آسیب دیدگی ناحیه تناسلی برای همه بانوان مسئله نگران کننده است و در پی چنین عارضه‌ ای به دنبال راه‌ های درمانی موثر هستند تا به آسانی و به کمترین عوارض بتوانند مشکلات پیش آمده را درمان کنند. یکی از اقدامات کاربردی برای جوانسازی واژن تزریق چربی یا ژل به این محدوده حساس است، متخصصان […]

آسیب دیدگی ناحیه تناسلی برای همه بانوان مسئله نگران کننده است و در پی چنین عارضه‌ ای به دنبال راه‌ های درمانی موثر هستند تا به آسانی و به کمترین عوارض بتوانند مشکلات پیش آمده را درمان کنند.

یکی از اقدامات کاربردی برای جوانسازی واژن تزریق چربی یا ژل به این محدوده حساس است، متخصصان به این واسطه می‌ توانند علاوه بر برقراری تقارن و زیباتر کردن و جوانسازی واژن به این واسطه اختلالات و مشکلاتی از جمله خشکی واژن را بهبود ببخشند.

از دیگر فواید مهم تزریق چربی یا ژل به واژن باید به رفع خارش و بهبود شلی واژن اشاره کرد، به گونه‌ ای که بافت واژن سفت‌ تر شده و این مسئله بر تنگ‌ تر شدن کانال واژن اثرگذار خواهد بود.

متخصصانی که در حوزه زنان فعالیت دارند تزریق ژل و چربی به واژن را یک فرایند کم خطر و موثر دانسته و معتقدند که به این واسطه اختلالات ارگاسم برای بانوان بهبود پیدا می‌‌ کند.

اگر شخصی بنا به دلایل مختلف با نشت غیرارادی ادرار مواجه باشد متخصصان به واسطه تزریق ژل و چربی به واژن می‌‌توانند این مشکل را نیز برطرف سازند.

تزریق ژل و چربی به ناحیه تناسلی نه تنها عوارض و خطری ندارد بلکه مزایا و فواید بسیار زیادی داشته و عموم متخصصان آن را روشی ایمن و موثر می‌ دانند.

همه بانوان در سنین مختلف می‌ توانند برای تزریق چربی و ژل به واژن اقدام کنند و معمولاً محدودیتی برای این فرایند کاربردی وجود ندارد مگر آنکه متخصصان بنا به دلایل مختلف از جمله بیماری‌ های زمینه‌ ای تشخیص دهند که این فرایند آن طور که باید پیش نمی‌ رود و ممکن است علاوه بر نتایج محدود خطر آفرین نیز باشد.

مقایسه تزریق چربی و ژل به واژن

مقایسه تزریق چربی و ژل به واژن
مقایسه تزریق چربی و ژل به واژن

گاهی اوقات آسیب دیدگی ناحیه تناسلی آنقدر محدود و جزئی است که متخصصان می‌ توانند به واسطه تزریق چربی یا تزریق ژل آسیب و مشکل پیش آمده را برطرف کنند، اما این سوال در ذهن افراد به وجود می‌ آید که تزریق ژل بهتر است یا چربی.

مطالعه بیشتر  روش های تعیین جنسیت

اکثر متخصصانی که در این زمینه فعالیت دارند تزریق چربی را از چند جهت بهتر از ژل می‌ دانند، معمولا چربی از بخش‌ های مختلف بدن شخص برداشته میشود و پس از پاکسازی و خالص‌ سازی به محل مورد نظر تزریق خواهد شد، چربی تزریق شده اثرگذاری موثر و بهتری بر جوانسازی محل مورد نظر دارد.

همچنین به خاطر داشته باشید که ممکن است برای تزریق چربی به واژن متحمل پرداخت هزینه‌ های بالاتری شوید، اما از آنجایی که ماندگاری آن بیشتر است این هزینه‌ ها به صرفه‌ تر بوده و در فواصل زمانی کوتاه نیازی به تمدید آن نخواهید داشت.

نکته بسیار مهمی که در مورد تزریق چربی به ناحیه تناسلی باید بدانید این است که چربی که به محل مورد نظر تزریق میشود از بافت‌ های مختلف بدن فرد است و ممکن است به مرور زمان مقداری از آن جذب شده و در فاصله یک الی دو ماه تورم و پف ایجاد شده در ناحیه تزریق برطرف میشود، در این مرحله متوجه نتایج نهایی از چربی تزریق شده و ناحیه تناسلی فرم و شکل طبیعی خواهد گرفت.

اما اگر افراد نسبت به تزریق چربی کمی محدودیت داشته باشند می‌ توانند با تزریق ژل نیز به نتایج مناسب دست پیدا کنند، اما مهم است که برای تزریق ژل به ناحیه واژن حتماً به مراکز معتبر مراجعه کرده تا از مواد با کیفیت و کاملاً درجه یک استفاده شود، اما مهم است که برای حفظ اثرگذاری این تزریق در فواصل زمانی تعیین شده از طرف پزشک برای تمدید مجدد آن اقدام کنید.

دلایل تزریق چربی به واژن

دلایل تزریق چربی به واژن
دلایل تزریق چربی به واژن

یکی از روش های موثر و کاربردی برای ایجاد اصلاحات و درمان آسیب‌ های ناحیه تناسلی در بانوان تزریق چربی می‌ باشد، مهم است بدانید که با تزریق چربی به واژن به مرور زمان شاهد رفع چین و چروک لابیاها بوده و به سفت‌ تر شدن واژن و نهایتاً تنگ‌ تر شدن آن کمک می‌ کند، به این واسطه افراد به رضایت جنسی دست پیدا کرده و زمانی که از نظر روانی به ثبات می‌ رسند وضعیت جسمانی و فیزیکی افراد نیز بهبود می‌ یابد.

مطالعه بیشتر  زایمان طبیعی در آب

زمانی که بانوان با مشکلاتی مانند بی‌ اختیاری ادراری به پزشک مراجعه می‌ کنند متخصصان ضمن بررسی‌ های تکمیلی تشخیص خواهند داد که آیا این عارضه با تزریق چربی رفع میشود یا خیر، در اکثر مواقع با تزریق چربی بی‌ اختیاری ادراری درمان میشود و این مسئله برای همیشه بهبود می‌ یابد.

اگر بانوان بتوانند با تزریق چربی که یک فرایند ساده و موثر است اصلاحاتی را در ناحیه تناسلی انجام دهند به مرور زمان بر اعتماد به نفس آنها اثرگذار بوده و روابط جنسی را با کیفیت بالاتری تجربه می‌ کنند.

از طرف دیگر تزریق چربی می‌ تواند باعث جوانسازی ظاهر واژن شده و با افزایش رطوبت واژن به درمان خشکی کمک می‌ کند، برخی از بانوان با وجود تغییر رنگی که در ناحیه تناسلی اتفاق می‌ افتد نارضایتی زیادی داشته و به دنبال راه‌ های موثر برای روشن‌ تر کردن ناحیه تناسلی هستند، به خاطر داشته باشید که با تزریق چربی می‌ توانید تا حد زیادی تغییر رنگ را در ناحیه تناسلی مشاهده کنید و هر با تقویت رنگدانه‌ ها و کلاژن‌ سازی بیشتر ناحیه تناسلی روشن‌ تر خواهد شد.

از آنجایی که تزریق چربی به واژن یک فرایند غیر تهاجمی به شمار می‌ آید نیازی به بخیه، برش و بیهوشی نخواهید داشت، از این رو این فرایند مورد تایید عموم پزشکان و بانوانی است که نیاز به فرایندهای اصلاحی دارند.

اما زمانی که تزریق چربی به واژن اتفاق می‌ افتد به مرور زمان تورم و پف ایجاد شده برطرف شده و ظاهر کاملاً طبیعی از ناحیه واژن مشاهده خواهید کرد، اما از آنجایی که هیچ نوع ماده شیمیایی به بدن تزریق نمیشود واکنشات آلرژیکی را پیش رو نخواهید داشت و دوره بهبودی بسیار کوتاه است و نهایتاً ۲ الی ۳ روز بعد از تزریق می‌ توانید به فعالیت‌ های روزانه ادامه دهید.

مطالعه بیشتر  مراقبت های قبل از دوران بارداری

مراقبت‌ های بعد از تزریق چربی به واژن

مراقبت‌ های بعد از تزریق چربی به واژن
مراقبت‌ های بعد از تزریق چربی به واژن

زمانی که برای تزریق چربی به مراکز مربوط به مراجعه می‌ کنید متخصصان ضمن تزریق مراقبت‌ های بعد از این فرایند را به شما یادآور میشوند و مهم است که با رعایت نکات گفته شده از سلامت خود مراقبت کنید تا مبادا عوارض تزریق را متحمل شوید.

متخصصان بر این باورند که بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی به دلیل حساسیت بیشتر ممکن است کمی سوزش، خارش، درد و یا تورم را تجربه کنید این آسیب‌ ها نهایتاً چند ساعت بعد از تزریق فروکش می‌ کند اما می‌ توانید تحت نظر پزشک برای مدت تعیین شده از کمپرس گرم یا سرد استفاده نمایید.

مهم است که بعد از تزریق از اعمال فشار بر ناحیه تناسلی خودداری نمایید و تا دو هفته نباید فعالیت‌ های ورزشی سنگین انجام دهید، به خاطر داشته باشید که تا چند روز بعد از تزریق مشاهده کمی خونابه از محل تزریق کاملاً طبیعی است و جای نگرانی ندارد، اما در صورت ادامه‌ دار شدن حتماً به پزشک اطلاع دهید.

بعد از تزریق چربی یا ژل به واژن مدت زمان بیشتری را باید به استراحت اختصاص داده و هنگام خوابیدن در پوزیشن مناسب قرار بگیرید تا مبادا فشار مضاعف به محل تزریق وارد شود، همیچنین استعمال سیگار روند بهبود را کندتر می کند و نتایجی که انتظار دارید خیلی دیرتر حاصل میشود.

با این حال اگر متخصصان مصرف انواع دارو و مواد غذایی را در این دوره کوتاه برایتان ممنوع اعلام می‌ کنند حتماً به این مسئله توجه کنید و انواع مکمل‌ هایی که برایتان تجویز میشود را در زمان مشخص استفاده نمایید، با این کار نتایج بسیار خوبی از تزریق ناحیه تناسلی به دست آورده و بدون دوره نقاهت سخت نتایج خوب و ماندگار حاصل می‌ گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

تماس با ما
ارتباط از طریق واتساپ
اینستاگرام دکتر